Premis aconseguits per la nostra Comissió (Ejercici 2009-2010)
     
  1er Premi Grup de Play-Back de l'Ajuntament de Picassent  
  1er Premi a la Millor Falla de Torrent ( Secció Especial )  
  1er Premi a la Millor Falla Infantil de Torrent ( Secció Especial )  
  1er Premi d'Ingeni i Gràcia ( Secció Especial - Monument Major)  
  1er Premi d'Ingeni i Gràcia ( Secció Especial - Monument Infantil)  
  3er Premi d'Ornat de Carrer
Vore fotosVore fotos
  1er Premi otorgat per la premsa al monument amb més critica local  
  2n Premi de promoció llingüistica de l'Ajuntament  
  1º Premi de Laboriositat fallera infantil  
  Premi al millor treball d'investigació d'un llibret  
  Premi al millor contingut infantil d'un llibret de falla  
  1er Premi Jocs Florals categoría Adults ; Joaquín Requena Romero
Vore fotosVore fotos
  2n Premi Jocs Florals categoría Adults : José F. Andreu Mora
Vore fotosVore fotos
  2n Premi Jocs Florals categoría A Infantils : Irene Andreu Carratalá
Vore fotosVore fotos
  7è Premi al Llibret per la Consellería de Educació  
  1er. Premi al millor Llibret de Torrent (Junta Local Fallera)  
 

2n Premi de Carrossa confeccionada per la Comissió.

Vore fotosVore fotos
  4t Premi de Crítica
Vore fotosVore fotos
  Presentacions Primer Premi de Presentació Infantil i Major
Vore fotosVore fotos
  'Ninot' indultat Premi al millor 'Ninot' de la Secció Especial
Vore fotosVore fotos
  'Ninot' indultat 'Ninot' indultat de le Falles 2010
Vore fotosVore fotos
  Millor Director de Teatre : Oscar Requena
  Millor Actriu de Teatre : Patricia Romero
  1er. Premi : Teatre (obra llarga)
  1er. Premi : Grup Play-Back consurs local Falla Angel del Alcazar
  1er. Premi : Grup Play-Back Ciutat de Picassent
  Primer premi en el concurs de teatre amb l'obra "Circus" d'Eduard Costa
  Premi atorgat per la regidoria de cultura de l'Ajuntament de Torrent a l'obra amb millors valors cívics
  Premi al millor actor al xiquet Victor Moreno Soler.
  Tercer premi de declamació "Categoria A" al xiquet Marc Navarro Verdet
  Primer premi de declamació "Categoria B" a la xiqueta Ana Climent Sapena
  Tercer premi de declamació "Categoria B" a la xiqueta Maria Andreu Carratalá